Barrel
Factory

Products

Бочки для вина, коньяку (EN)

ТОВ «ОЛПОЛ» виготовляє дубові бочки для вина та коньяку ємністю 5л, 10л, 25л, 35л, 57л, 114л, 225л (тип Бордо), 228л (тип Бургунь), 300 л., 350 л, 400 л. Бочки виготовляються за французькою технологією з колотої дубової клепки найвищої якості, що висушується на відкритому повітрі. Остов бочки всередині обпалюється, ззовні бочка відшліфовується. Обручі виготовлені з оцинкованої смуги. Бочки експортуються до Франції, Італії, Іспанії, США.

Розміри бочок:
— тип Бордо: висота - 950мм, діаметр в пуку - 690 мм;
— тип Бургунь: висота - 890 мм, діаметр в пуку - 725 мм;
— бочки 57л: висота - 580 мм, діаметр в пуку - 480 мм;
— бочки 114л: висота – 700 мм, діаметр в пуку - 585 мм;
— бочки 400л: висота 1045 мм, діаметр в пуку - 875 мм.
-- бочки 10 л: висота 350 мм, діаметр в пуку - 255 мм

Фірма «ОЛПОЛ» також є дистриб'ютором різного виду продукції від французької фірми «New Alternative Oak» з міста Коньяк. Це такі альтернативні види продукції дубових бочок як: різні види стружки (ОАК chips), рідкі концентрати дуба (liquid oak concentrate) для виготовлення вин і коньяку.

Діжки для соління

Діжки для соління виготовляються ємністю 15л, 30л, 50л, 70л, 100л, 120л, 150л, 200л.

Для їх виготовлення використовується колена дубова клепка. В діжках зберігаються харчові продукти шляхом соління, мочення, квашення овочів, фруктів, ягід, грибів. Зберігаючись у дубовій тарі продукти набувають неповторного смаку, аромату та чудового естетичного вигляду.

На замовлення виготовляємо діжки інших об'ємів.

Sauna Accessories

Для комфортного відпочинку в сауні/бані виготовляємо з дуба:

- купелі ємністю 600л, 800л.
- відра-водопад ємністю 15л, 20л.
- запарники для віників ємністю 20л, 25л.
- відра для води

Виноробні чани та підвазонники

По індивідуальних замовленнях на підприємстві можна виготовити підвазонники для декоративних дерев, кущів, квітів, муляжі бочок, зрізи бочок, бондарний посуд.

Oak Chips

Дубові чіпси використовують для настоювання фруктових та зернових дистилятів, щоб злегка «імітувати» витримку в бочці

Popular Service

Barrels Repair and Restoration

Production

Main stages of barrels production

About Us

[ENGLISH] Наше товариство бере початки ще з 1879 року. Різні коливання історії не змогли знищити давню традицію і вміння виготовлення бочок.

Після проголошення незалежності України, наше товариство приватизувалося і зуміло відновити свою діяльність скидаючись на технічну еволюцію, не відкидаючи тим самим досвід попередніх поколінь.

З 1995 року ми експортуємо в основному готову клепку у Францію, і завдяки численним дегустаціям ми зуміли знайти найкращі регіони, де росте найкращий дуб в Україні.

Наш дуб в основному з Волині та Бессарабії славиться своїми ванільними ароматами та ніжністю дубильних речовин.

Наш технічний персонал навчався у Франції з метою здобуття необхідних знань для виготовлення бочок відповідно до вимог сучасного виноробства.

Перші дегустації з наших бочок дозволяли нам підтвердити наш вибір щодо лісових регіонів та способів випалювання бочки з середини, які ми можемо адаптувати відповідно до бажань наших клієнтів – виноробів.

Наш завод з виготовлення дубових бочок розташований в самому серці Карпат, виключно славиться своїм екологічним оточуючим середовищем. Ми взагалі не використовуємо штучних речовин, ні мастіки, ані клеїв, і навіть вода, якою випробовуємо наші бочки джерельна.

114 Shevchenka Str.
Bohorodchany
Ivano-Frankivsk region
Ukraine, 77701

Contact Us